Vrijedne ruke pomažu sv. Nikoli spakirati poklone

Svi smo zasigurno osjetili blagodat poklanjanja, bilo da smo nekomu nešto poklonili ili da smo primili poklon. Najviše od svih djeca se znaju radovati poklonu i biti zahvalni darovatelju. Zato je sv. Nikola među djecom jedan od najomiljenijih svetaca. U župi Buhovo skupina angažiranih žena i djevojaka pomogla je sv. Nikoli spakirati poklone kako bi ih mogao podijeliti u Drugu nedjelju došašća, 4. prosinca. Ovo druženje prilikom pakiranja poklona nastavit će se u nedjelju druženjem sa sv. Nikolom. Neka Božji blagoslov po zagovoru sv. Nikole u sve obitelji donese mir i sreću, a djeci bude oslonac na putu uspinjanja prema zreloj dobi kako bi stasali u dobre i plemenite ljude. S poklonjenom vrećicom u ruci želimo da djeca unesu i Božji blagoslov u obitelji. Hvala svima koji su se odazvali sudjelovati u ovoj plemenitoj akciji, bilo novčanim prilogom, bilo pripremom poklona.